Şenol Güneş: Sözün bittiği yerdeyiz, üzgünüm!

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde Lugano karşısında son dakikalarda yediği peş peşe goller sonrası mağlup olan Beşiktaş’ta Şenol Güneş açıklamalarda bulundu.

Goller sonrası dirençlerini kaybettiklerini belirten Şenol Güneş, “Oyun düşündüğümüz gibi gidiyordu. Kırmızı karttan sonra direnmeye çalıştık. Savunmada kaldık. 80’den sonra goller gelince iyice direncimiz kayboldu. İçgüdüsel hareketlerimiz oyunu çevirmeye yetmedi. Sözün bittiği yerdeyiz. Bizim beklemediğimiz bir sonuç çıktı” dedi.

Taraftarlardan özür dileyen tecrübeli teknik direktör, “Bugün 2 yönlü oyunu iyi taşıdığımızı düşünüyorum ama kırmızı kart sonrası yorgunluk da oldu. Golden sonra direncimiz kırıldı. Moral değerleri sıfırlanan oyuncular elinden geleni yapmaya çalışsa da yeterli olmadı. Onlara söyleyecek bir şey yok çünkü görevi ben verdim. Yönetim için de aynı şey söyleyebiliriz. Bugünkü oyunumuz bu maçı kazanmaya bu oyuncularla yeterliydi. Özür diliyorum. Çok üzgün olduğumu söyleyebilirim” açıklamasını yaptı.

Taraftarların tepkileriyle ilgili soruya Şenol Güneş, “Taraftar her zaman bize destek oldu. Şartlar ne olursa olsun kazanmamız gereken bir maçı kaybettik” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x